KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13803341
nr 1380 3341
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, 48x60cm, yttermått inklusive ram: 62x74cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 februari 2021
kl 20:34:03
100 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)